Boisko w Świerklańcu doposażone

Mecze na nowym boisku wielofunkcyjnym przy gimnazjum w Świerklańcu może wreszcie oglądać widownia, która wygodnie usiądzie. To za sprawą sześciu nowych ławek. Oprócz tego przy boisku pojawiły się trzy nowe kosze na śmieci oraz stojak rowerowy na osiem stanowisk. Przy obiekcie można teraz także skorzystać z toalety.

Boisko wielofunkcyjne w Świerklańcu powstało pod koniec 2016 roku. Zostało dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwojowego Regionalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2016, a kwota Dofinansowania opiewała na 32% jego wartości. Boisko wyposażone jest także w ogrodzenie i siatki wyłapujące piłki, a także w ciąg ścieżek dla pieszych. Na obiekt można dostać się zarówno od strony szkoły jak i od strony ulicy Wolności.

Budżet partycypacyjny

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika