/powiat tarnogóski
Koncert bluesowy z okazji tłustego czwartku
21 stycznia 2018 r. | 12:03

W Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim  z okazji "tłustego czwartku" odbędzie się koncert bluesowy.

8 lutego o godz. 19.30. „Tłusty czwartek z bluesem” to tradycyjny koncert bluesowy połączony z poczęstunkiem w postaci pączka i kawy. W programie znajdą się piosenki z repertuaru grupy Dżem, które w spektaklu Teatru Śląskiego „Skazany na bluesa” wykonuje Maciej Lipina, oraz inne utwory bluesowe.

Wystąpi zespół w składzie:
Maciej Lipina – śpiew, gitara
Paweł Ambroziak – gitara
Sebastian Kret – gitara
Ron Tuczykont – bass
Adam Snopek – klawisze
Michał Dziewiński – perkusja

Ze względu na ogromne zainteresowanie tłustoczwartkowymi koncertami radzimy nie zwlekać z zakupem biletu (cena: 30 zł), a informację o ich dostępności można uzyskać telefonicznie pod nr: 32 441 60 28 lub 505 802 207.

/powiat tarnogórski