UG Świerklaniec
Dofinansowania do pomp ciepła i fotowoltaiki nie są organizowane przez Gminę
15 września 2017 r. | 14:21

W związku z rozprowadzanymi na terenie Gminy Świerklaniec ulotkami/zaproszeniami na spotkanie, które odbędzie się 12 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Nakle Śląskim w sprawie dofinansowania do pomp ciepła i fotowoltaiki oraz licznymi zapytaniami kierowanymi na ten temat do wójta i Urzędu Gminy, Urząd informuje, że spotkanie to nie jest organizowane przez Gminę.

Informacje, jakoby Urząd Gminy Świerklaniec był współorganizatorem lub partnerem tego przedsięwzięcia, nie są prawdziwe. Zalecamy ostrożność przy podejmowaniu decyzji w tego typu sprawach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Referatu Inwestycji i Zamówień Publicznych w Urzędzie Gminy, którzy udzielą niezbędnych informacji i wyjaśnią wątpliwości.

źródło: UG Świerklaniec