-2°
Fot. UG Świerklaniec
Trzy szkoły będą miały „Aktywne tablice”. Jedna źle opracowała wniosek
23 listopada 2017 r. | 13:02

Szkoły podstawowe w Nakle Śląskim, Orzechu i Nowym Chechle zostaną wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne dofinansowane z budżetu państwa w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Wojewoda przyznał dofinansowanie dla trzech szkół podstawowych w gminie Świerklaniec. Kwota dotacji wynosi 41 800 zł, natomiast wkład gminy 10 450 zł. „Aktywne tablice” pojawią się w szkołach w Nakle Śląskim, Orzechu i Nowym Chechle jeszcze w tym roku. /UG Świerklaniec/

Szkoła Podstawowa w Świerklańcu nie otrzyma pomocy dydaktycznych z powodu źle napisanego wniosku przez dyrekcję szkoły.

2 odpowiedzi na “Trzy szkoły będą miały „Aktywne tablice”. Jedna źle opracowała wniosek”

1. Mieszkaniec napisał(a):

Dyrekcja SP w Świerķlańcu złożyła wiosek? Ponieważ nie było jej na liście szkół, które złożyły wniosek.

2. Jackw napisał(a):

Szkoła podstawowa jest szkoła gminna a wiec P.Dyrektor podlega Wojtowi Gminy.
    Nie dość , ze poziom nauczania w tej szkole jest dramatycznie niski to jeszcze sprawy administracyjne leżą . Dyrektor odpowiada za jedna i za druga stronę działalności szkoły . Moje pytanie brzmi jak długo Wójt będzie tolerował niekompetencje swoich pracowników ?