deszcz
13°
11°
czwartek
yt
Sanepid wydał zakaz kąpieli w zalewie Nakło-Chechło!
27 lipca 2018 r. | 19:24
1

Urząd Gminy w Świerklańcu poinformował, że w związku z kontrolą przeprowadzoną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bytomiu i stwierdzeniu zakwitu sinic informujemy, że woda w Zalewie Nakło-Chechło jest niezdatna do kąpieli i w dniach od 27 do 29 lipca 2018 r. miejsca okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli są zamknięte.

W związku z tym podjęto decyzję o niepobieraniu opłat wjazdowych na teren Zalewu Nakło-Chechło w dniach od 27 lipca od godz. 14:00 (w momencie otrzymania komunikatu) do 29 lipca włącznie (nie dotyczy pola biwakowego). W poniedziałek 30 lipca nastąpią czynności kontrolne Sanepidu.Jedna odpowiedź na “Sanepid wydał zakaz kąpieli w zalewie Nakło-Chechło!”

  1. Rybok pisze:

    A na ryby można? 😉

    0
    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).