Fot. Facebook
ZSP w Orzechu z lotu ptaka
09 maja 2018 r. | 14:25

Film pokazujący z lotu ptaka inwestycję realizowaną przez Gminę Świerklaniec w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzechu.

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzechu

Dzięki uprzejmości Mieszkańca naszej Gminy, którego pasją jest filmowanie z drona, możemy Wam przedstawić film pokazujący z "lotu ptaka" inwestycję realizowaną przez Gminę Świerklaniec w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzech - sołectwo gm.Świerklaniec. Dziękujemy za udostępnienie.

Gepostet von Świerklaniec Urząd Gminy am Dienstag, 8. Mai 2018