bezchmurnie
13°
piątek
www.youtube.com
Godzina „W”. 1 sierpnia zawyją syreny w całym powiecie tarnogórskim
28 lipca 2018 r. | 17:09
0

1 sierpnia o godzinie 17.00 w powiecie tarnogórskim zawyją syreny, które będą uruchomione w  ramach upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Gdziekolwiek będziesz w ten czas, zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o ludziach, którzy walczyli za naszą kochaną Polskę. 

Poniżej znajduje się wideo, które pokazuje jak  wygląda Godzina "W" w Warszawie. Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).