bezchmurnie
18°
15°
wtorek
UG Świerklaniec
10-letnia Hania została powołana do kadry wojewódzkiej
30 stycznia 2019 r. | 18:48
0

Hanna Kuc ma 10 lat i chodzi do Szkoły Podstawowej w Świerklańcu.

W tym roku młoda zawodniczka została powołana do kadry wojewódzkiej w Śląskim Związku Jeździeckim w kategorii młodzików. Startuje na swoim kucu walijskim Koekoekshof Rosalyn.

- Hania konno zaczęła jeździć 2 lata temu w niewielkiej przydomowej stajni. Na co dzień trenuje w LZJ Drama Zbrosławice. Podziękowania należą się przede wszystkim trener skoków Karolinie Rutkowskiej oraz Sylwii Syguda-Heinrich - trener ujeżdżenia oraz kierownictwu Ośrodka Jeździeckiego za stworzenie dobrej atmosfery i warunków do rozwoju talentu i pasji młodej zawodniczki, która ma wielkie ambicje – mówi Kornelia Połomska-Kuc, mama Hani.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *