-5°
wtorek
-5°
środa
Fot. UG Świerklaniec
Przy boisku LKS-u zamontowano urządzenia do street workoutu
13 października 2017 r. | 00:00
2

Zewnętrzna siłownia, która znajduje się przy boisku LKS Unia Świerklaniec została dodatkowo wyposażona w urządzenia do street workoutu. Inwestycja kosztowała 10 000 zł, a pieniądze na nią przeznaczone pochodziły z funduszu sołeckiego.

Na  filmiku poniżej można zobaczyć jak wykonuje się podstawowe ćwiczenia street workoutu.

źródło/foto: UG Świerklaniec

ŁUKASZ DUDEK 2 odpowiedzi na “Przy boisku LKS-u zamontowano urządzenia do street workoutu”

  1. Wyborca napisał(a):

    Tylko kto będzie na nich ćwiczył?

  2. Klopsztanga napisał(a):

    No jak to kto? Młodzież i członkowie klubu piłkarskiego że Świerklanca. Ty Wyborco też przyjdź poćwiczyć, chyba że waga i wiek nie pozwalają. Lepsze to niż nic….

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).