109 tys. zł kosztowało koszenie wodorostów nad Zalewem Nakło-Chechło
11 października 2017 r. | 22:04

Po wakacjach zakończył się II etap koszenia roślinności wodnej nad jeziorem Nakło-Chechło. Koszenie roślin kosztowało 109 tys. zł. Wójt Świerklańca Marek Cyl zapewnia, że pieniądze na ten cel pochodziły z opłat wjazdowych i podatków dokonywanych nad jeziorem. Wykonawcą tego przedsięwzięcia była Firma Transportowo-Budowlana Transand.

Wypowiedź wójta z 28 września podczas spotkania z  mieszkańcami Świerklańca.

ŁUKASZ DUDEK