Fot. UM Tarnowskie Góry
210 tys. zł na sport w gminie Świerklaniec
13 stycznia 2018 r. | 18:31

Wójt Marek Cyl ogłasza konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w gminie Świerklaniec. Na ten cel Wójt w 2018 roku planuje przeznaczyć 210.000 zł. Jest to o 10 tys. zł więcej niż w roku poprzednim.

Równocześnie trwa nabór na przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji rozpatrującej i opiniującej oferty złożone w tym konkursie.

Więcej informacji znajdziecie w załączonych dokumentach.

ŁUKASZ DUDEK