25°
środa
16°
czwartek
Fot. UM Tarnowskie Góry
210 tys. zł na sport w gminie Świerklaniec
13 stycznia 2018 r. | 18:31
0

Wójt Marek Cyl ogłasza konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w gminie Świerklaniec. Na ten cel Wójt w 2018 roku planuje przeznaczyć 210.000 zł. Jest to o 10 tys. zł więcej niż w roku poprzednim.

Równocześnie trwa nabór na przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji rozpatrującej i opiniującej oferty złożone w tym konkursie.

Więcej informacji znajdziecie w załączonych dokumentach.

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).