-1°
/facebook
Mamy to! 250 tys. zł na budowę oświetlenia
12 grudnia 2017 r. | 00:46

Budowa oświetlania parkowego w Nakle Śląskim uzyskała największą liczbę głosów w II edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego.

Inicjatywa, której autorem był Jarosław Wasążnik, radny gminy Świerklaniec uzyskała 1832 głosy mieszkańców powiatu.

Koszt zadania to 250 000 zł.

W tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego oddano łącznie 12 846 głosów . Po dokonaniu weryfikacji stwierdzono, że oddano 1195 nieważnych głosów.

źródło: powiat tarnogórski