25°
środa
16°
czwartek
Fot, PUP Tarnowskie Góry
270 osób bezrobotnych w gminie Świerklaniec
02 lutego 2018 r. | 13:33
1

Według stanu na 31 grudzień 2017 rok w całym powiecie tarnogórskim liczba bezrobotnych wyniosła 3 318 osób.

W gminie Świerklaniec zarejestrowanych osób niepracujących jest 270 w tym 148 kobiet.

Stopa bezrobocia w naszym powiecie według stanu na listopad 2017 wyniosła 6.3%. Skoro bezrobocia jest na tak niskim poziomie, to po co nam Państwowe Urzędy Pracy?

Patrząc na dane z 31 grudnia 2016 roku w wojewódzkich oraz powiatowych urzędach pracy ogółem zatrudnionych było 22 678 osób. 

/BIP

ŁUKASZ DUDEKJedna odpowiedź na “270 osób bezrobotnych w gminie Świerklaniec”

  1. Mirek napisał(a):

    Smutny to widok. Przekładanie papierów bez jakiegokolwiek sensu i pewnie mało komu potrzebne. Administracja jest jak nowotwór, jak się rozrośnie to tylko chirurgicznie można to usunąć. Ciekawe czy znajdzie się odważny polityk który będzie potrafił tego skutecznie dokonać.
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).