-5°
wtorek
-5°
środa
Fot, PUP Tarnowskie Góry
270 osób bezrobotnych w gminie Świerklaniec
02 lutego 2018 r. | 13:33
1

Według stanu na 31 grudzień 2017 rok w całym powiecie tarnogórskim liczba bezrobotnych wyniosła 3 318 osób.

W gminie Świerklaniec zarejestrowanych osób niepracujących jest 270 w tym 148 kobiet.

Stopa bezrobocia w naszym powiecie według stanu na listopad 2017 wyniosła 6.3%. Skoro bezrobocia jest na tak niskim poziomie, to po co nam Państwowe Urzędy Pracy?

Patrząc na dane z 31 grudnia 2016 roku w wojewódzkich oraz powiatowych urzędach pracy ogółem zatrudnionych było 22 678 osób. 

/BIP

ŁUKASZ DUDEKJedna odpowiedź na “270 osób bezrobotnych w gminie Świerklaniec”

  1. Mirek napisał(a):

    Smutny to widok. Przekładanie papierów bez jakiegokolwiek sensu i pewnie mało komu potrzebne. Administracja jest jak nowotwór, jak się rozrośnie to tylko chirurgicznie można to usunąć. Ciekawe czy znajdzie się odważny polityk który będzie potrafił tego skutecznie dokonać.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).