Fot. OSP Świerklaniec
414 tys. zł dla Ochotniczej Straży Pożarnej
07 maja 2018 r. | 10:20
3

W Gminie Świerklaniec działają 3 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

 • OSP Nakło Śląskie,
 • OSP Orzech,
 • OSP Świerklaniec.

W latach 2016 i 2017 jednostki OSP dotrzymały łącznie ponad 414 tys. zł dofinansowania z budżetu gminy. Wydatki na nasze bezpieczeństwo powinny być priorytetem, więc taka kwota nie powinna nikogo dziwić.

Poniżej szczegółowe zestawienie kwot dofinansowań na poszczególne jednostki OSP.

ŁUKASZ DUDEK3 odpowiedzi na “414 tys. zł dla Ochotniczej Straży Pożarnej”

 1. Życzliwy pisze:

  I znowu wprowadza Pan ludzi w błąd.

  0
  3
 2. do zyczliwego pisze:

  Pan Dudek przepisał dane z pisma podpisanego przez Cyla.
  Więc kto wprowadza ludzi w błąd?
  No chyba że Cyl nie wie co podpisuje to rozumiem hehehe.

  3
  0
  • Życzliwy pisze:

   Pan Dudek popełnił błąd w zdaniu, które sam napisał, a nie w tym przepisanym z pisma. Ale skoro nazywa siebie dziennikarzem to pewnie to sprostuje

   0
   0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).