Fot. OSP Świerklaniec
414 tys. zł dla Ochotniczej Straży Pożarnej
07 maja 2018 r. | 10:20

W Gminie Świerklaniec działają 3 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

• OSP Nakło Śląskie,
  • OSP Orzech,
  • OSP Świerklaniec.

W latach 2016 i 2017 jednostki OSP dotrzymały łącznie ponad 414 tys. zł dofinansowania z budżetu gminy. Wydatki na nasze bezpieczeństwo powinny być priorytetem, więc taka kwota nie powinna nikogo dziwić.

Poniżej szczegółowe zestawienie kwot dofinansowań na poszczególne jednostki OSP.

ŁUKASZ DUDEK

3 odpowiedzi na “414 tys. zł dla Ochotniczej Straży Pożarnej”

1. Życzliwy napisał(a):

I znowu wprowadza Pan ludzi w błąd.

2. do zyczliwego napisał(a):

Pan Dudek przepisał dane z pisma podpisanego przez Cyla.
    Więc kto wprowadza ludzi w błąd?
    No chyba że Cyl nie wie co podpisuje to rozumiem hehehe.

• Życzliwy napisał(a):

Pan Dudek popełnił błąd w zdaniu, które sam napisał, a nie w tym przepisanym z pisma. Ale skoro nazywa siebie dziennikarzem to pewnie to sprostuje