25°
środa
16°
czwartek
Fot. UG Świerklaniec
50, 60 i 65 lat po ślubie
11 lutego 2018 r. | 17:57
0

7 lutego w Pałacu Kawalera w Świerklańcu odbyła się uroczystość jubileuszu 50, 60 oraz 65-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu Gminy Świerklaniec. Gratulacje jubilatom złożyli Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Siwy i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Gabriela Pandzioch.

Pary otrzymały odznaczenia od Prezydenta RP za długoletnie pożycia. Małżeństwo z najdłuższym stażem obchodziło 65 rocznicę ślubu!

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).