bezchmurnie
19°
15°
sobota
Fot. UG Świerklaniec
Ponad 5 tys. zł na “Złotą Grację”
16 września 2017 r. | 20:16
5

W sobotę 26 sierpnia w plenerach Pałacu w Brynku odbyła się  Gala Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach. Podczas Gali Wójt Gminy Świerklaniec wręczył  „Złotą Grację Gminy Świerklaniec”, czyli nagrodę dla przedsiębiorcy, który poprzez swoją działalność przyczynia się do rozwoju gminy oraz jej promocji. Laureatem „Złotej Gracji Gminy Świerklaniec” został Pan Benedykt Nowak, właściciel firmy Nowak Transport.

Złota gracja kosztowała mieszkańców Gminy Świerklaniec 5390 zł. Niestety lokalni samorządowcy z lekką ręką wydają publiczne pieniądze na rzeczy, które nic nie wnoszą do polepszenia życia w gminie. Wystarczyłby dyplom!

ŁUKASZ DUDEK

źródło/foto: UG Świerklaniec5 odpowiedzi na “Ponad 5 tys. zł na “Złotą Grację””

 1. ZM pisze:

  Szkoda ze ten Pan nie płaci podatków za swoją działalność w Gminie Swierklaniec

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  a gdzie płaci?

  0
  0
 3. seba pisze:

  w radzionkowie płaci podatki… to jest żenujące, ma pełno autobusów a wiadomo na naszej gminie są pierońsko srogie opłaty za autobusy i pan sobie wynajął na radzionkowie lokal i tam jest teoretycznie baza firmy i płaci malutkie podatki zamiast wspierać naszą gmine

  0
  0
 4. ZM pisze:

  Bingo! W Radzionkowie płaci… Brawo dla Wójta….szkoda tylko ze na Gracji nie ma dedykacji ” Za bycie bardzo przedsiębiorczym i umiejętne unikanie płacenia podatków w gminie” nie wiem tylko jak owa działalność przyczynia się do rozwoju gminy ?!

  0
  0
 5. Mirek pisze:

  Przyznanie Gracji w takim przypadku zakrawa na prowokację albo jest świadectwem kompletnej bezmyślności władz Gminy Świerklaniec.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *