deszcz
13°
11°
czwartek
Iwona Kalecińska | Informacje Drogowe TARNOWSKIE GÓRY i okolice www.facebook.com
Wypadek na Gliwickiej. 59-latek z Nakła Śląskiego zabrany do szpitala
07 marca 2019 r. | 16:17
0

Wczoraj na ulicy Gliwickiej w Tarnowskich Górach doszło do wypadku.

Z ustaleń policji wynika, że kierująca peugeotem 21-letnia tarnogórzanka, najechała na tył opla. W wyniku tego zdarzenia, kierowca opla 59-latek z Nakła Śląskiego został zabrany do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.


Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).