-2°
64 tys. zł dla tygodnika Gwarek
22 listopada 2017 r. | 13:51

Urząd Gminy Świerklaniec przez 4 lata na promocję w tygodniku Gwarek przeznaczył ponad 64 tys. zł. Co ciekawe po zmianie "warty" na stanowisku wójta wydawana kwota znacznie wzrosła.

2013 rok -  9.845,81 zł
2014 rok -  12.152,51 zł
2015 rok -  18.887,88 zł
2016 rok -  23.662,74 zł

Jak widzimy wójt Marek Cyl jest bardzo hojnym włodarzem.

ŁUKASZ DUDEK

6 odpowiedzi na “64 tys. zł dla tygodnika Gwarek”

1. Rysiek napisał(a):

2. Sebek napisał(a):

Może redakcja zapyta Cyla, czy za swoje zaprasza? czy jednak za nasze podatki?
    Ciekawe co odpowie….

Ja też pytam ile już wydano na te „imprezki w Pałacu”?

3. Wyborca napisał(a):

To dlatego piszą o Cylu tylko dobrze!!!

4. Ciekawy napisał(a):

Ciekawy jestem, co było w ramach tych wykonywanych przez Gwarek usług? Czy tylko reklamy, czy coś jeszcze? Panie Redaktorze, ma Pan wiedzę w tym temacie? BTW, lata 2013 i 2014 to rządy Flakusa, a 2015 i 2016 Cyla, ale jest napisane tak jakby wszystko 64 tys. wydał hojny Cyl… No i ostatnio jakoś Redaktor Tarski z Gwarancją to Cyla nie oszczędzał! Zasłona dymna????

5. Turbopolak napisał(a):

Jak zwykle, dudek manipuluje i szkodzi kolejnej gminie, przyzwyczajcie sie do tego..