Fot. maszke.pl
90 tys. zł na nagrody dla urzędników
01 października 2017 r. | 13:03

W 2016 roku urzędnicy w Świerklańcu mieli do podziału 90 tys. zł w samych tylko nagrodach. Największą kwotę nagrody otrzymał skarbnik i sekretarz. Czy są to duże nagrody? Patrząc na ogrom prac, jakie w Gminie trzeba wykonać, śmiało można stwierdzić — tak są to wysokie nagrody. Do tego trzeba jeszcze wziąć pod uwagę czy przypadkiem w Urzędzie Gminy nie pracuje za dużo osób? Jestem przekonany, że cięcia w administracji można przeprowadzić praktycznie w każdej miejscowości w Polsce.

Poniżej publikuję listę nagrodzonych urzędników.

ŁUKASZ DUDEK