-5°
wtorek
-5°
środa
Fot. maszke.pl
90 tys. zł na nagrody dla urzędników
01 października 2017 r. | 13:03
0

W 2016 roku urzędnicy w Świerklańcu mieli do podziału 90 tys. zł w samych tylko nagrodach. Największą kwotę nagrody otrzymał skarbnik i sekretarz. Czy są to duże nagrody? Patrząc na ogrom prac, jakie w Gminie trzeba wykonać, śmiało można stwierdzić — tak są to wysokie nagrody. Do tego trzeba jeszcze wziąć pod uwagę czy przypadkiem w Urzędzie Gminy nie pracuje za dużo osób? Jestem przekonany, że cięcia w administracji można przeprowadzić praktycznie w każdej miejscowości w Polsce.

Poniżej publikuję listę nagrodzonych urzędników. 

 

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).