11°
poniedziałek
12°
wtorek
Fot. UG Świerklaniec
Beczkowóz z opóźnieniem
05 lutego 2018 r. | 20:54
2

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu informuje, że wydłużył się termin oczekiwania na realizację usługi wywozu beczkowozem nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych (szamb). Związane jest to przede wszystkim z prowadzoną przez Gminę Świerklaniec akcją aktualizacji informacji na temat zbiorników.

Zakład Wodociągów prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci skorzystania z usługi wywozu nieczystości płynnych. Pozwoli to na sprawną realizację zleceń./UG Świerklaniec/2 odpowiedzi na “Beczkowóz z opóźnieniem”

 1. Mirek napisał(a):

  Ciekawe na czym polega akcja aktualizacji informacji na temat zbiorników bezodpływowych (szamb) i w jaki sposób wpływa to na opóźnienie realizacji usługi wywozu nieczystości z tych szamb. Chciałbym żeby ktoś chciał mi to logicznie wytłumaczyć.
  0  0
 2. To proste napisał(a):

  To proste Mireczku, ludzie dostali ankietę z UG z prośbą o opisanie jak się pozbywają ścieków i czy mają to udokumentowane. Tak więc wszyscy którzy wylewają ścieki do rowu, lub kanalizy deszczowej ruszyli do ZWiK u żeby mieć w razie „w” kwitek, że się legalnie pozbyli ścieków. Jak zamawiałem wywóz we wtorek to Pan ze ZWIK-U poinformował mnie że liczba chętnych wzrosła o 500% W sumie efekt pozytywny, bo ścieki trafią tam gdzie powinny czyli do oczyszczalni. Proste? Proste!
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *