deszcz
13°
11°
czwartek
UG Świerklaniec
Bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne w sali gimnastycznej w Nowym Chechle
26 lutego 2019 r. | 21:44
0

Gmina Świerklaniec oraz Śląskie Stowarzyszenie Rehabilitacji „Ku Zdrowiu” serdecznie zapraszają osoby niepełnosprawne na darmowe zajęcia rehabilitacyjne, które będą się odbywać od 25 lutego w każdy poniedziałek, środę oraz piątek w godzinach od 16 do 20 na sali gimnastycznej w Nowym Chechle.

Wszelkie informacje pod numerem 608 697 668.

Zajęcia rehabilitacyjne są współfinansowane ze środków gminy Świerklaniec.

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).