27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Czołowe zderzenie na ul. Tarnogórskiej
16 listopada 2017 r. | 13:50
0

Wczoraj po godz. 14.00 na ul. Tarnogórskiej w Świerklańcu doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca fiata zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującą seatem 32-letnią tarnogórzanką. W wyniku tego zdarzenia kierowca fiata i pasażerka seata trafili do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia tarnogórska Policja.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).