Czy wójt chciał ukryć informacje o sesji?
30 sierpnia 2018 r. | 14:08

Dzisiaj o godz. 15:00 w Urzędzie Gminy odbędzie się sesja Rady Gminy Świerklaniec. Dziwne, że informacja o sesji nie została udostępniona na urzędowej stronie internetowej.  Czy wójt celowo chciał ukryć informacje o sesji?

Poniżej plan obrad.

6 odpowiedzi na “Czy wójt chciał ukryć informacje o sesji?”

1. marek napisał(a):

weźcie się odwalcie od wójta on najwięcej tu zrobił niż innii

2. obiektwnie napisał(a):

Synek, jaki tyś jest gupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. m.sobczak napisał(a):

Ja rozumiem, że w okresie kampanii wyborczej mogą być przesunięte granice krytyki politycznej nieco dalej niż zwykle ale całkowicie przeciwskutecznym działaniem jest wykraczanie poza granice absurdu. Ten artykuł niestety tak daleko się posunął.

4. Paweł napisał(a):

Niestety wniosek nasuwa sie sam , gdy ma się coś do ukrycia.
    Kampania , kampanią ale mieszkańcy mają prawo wiedzieć co sie dzieje w ich gminie , w końcu płacą podatki

5. Mirek napisał(a):

Mieszkańcy na sesję przychodzą głównie wtedy gdy ma być omawiany jakiś mocno kontrowersyjny problem i w liczbie kilku osób lub kilkunastu w porywach. Taka jest rzeczywistość.

6. mieszkaniec napisał(a):

Jak mieszkańcy mają przychodzić na sesje Rady Gminy skoro osoby odpowiedzialne za administrowanie strony gminnej nie aktualizuj jej na bieżąco i nie umieszczają ogłoszeń o sesjach. Jawne oklamywanie i ukrywanie informacji ważnych dla mieszkańców. Tak samo jest z geoportalem gminnym, mapy nieaktualizowane od kilku lat. Skandal! Tacy ludzie nie powinni zajmować stanowisk urzedniczych i powinni dostawać pensje w wysokości najniższej krajowej. Zero odpowiedzialności i bezkarnośc na porządku dziennym, jakby za popełniane błędy odpowiadali i płacili z własnej kieszeni to może by wzięli się do roboty!