bezchmurnie
19°
17°
czwartek
Czy wójt chciał ukryć informacje o sesji?
30 sierpnia 2018 r. | 14:08
6

Dzisiaj o godz. 15:00 w Urzędzie Gminy odbędzie się sesja Rady Gminy Świerklaniec. Dziwne, że informacja o sesji nie została udostępniona na urzędowej stronie internetowej.  Czy wójt celowo chciał ukryć informacje o sesji?

Poniżej plan obrad. 6 odpowiedzi na “Czy wójt chciał ukryć informacje o sesji?”

 1. marek pisze:

  weźcie się odwalcie od wójta on najwięcej tu zrobił niż innii

  9
  9
 2. obiektwnie pisze:

  Synek, jaki tyś jest gupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4
  3
 3. m.sobczak pisze:

  Ja rozumiem, że w okresie kampanii wyborczej mogą być przesunięte granice krytyki politycznej nieco dalej niż zwykle ale całkowicie przeciwskutecznym działaniem jest wykraczanie poza granice absurdu. Ten artykuł niestety tak daleko się posunął.

  6
  1
 4. Paweł pisze:

  Niestety wniosek nasuwa sie sam , gdy ma się coś do ukrycia.
  Kampania , kampanią ale mieszkańcy mają prawo wiedzieć co sie dzieje w ich gminie , w końcu płacą podatki

  8
  5
 5. Mirek pisze:

  Mieszkańcy na sesję przychodzą głównie wtedy gdy ma być omawiany jakiś mocno kontrowersyjny problem i w liczbie kilku osób lub kilkunastu w porywach. Taka jest rzeczywistość.

  6
  0
 6. mieszkaniec pisze:

  Jak mieszkańcy mają przychodzić na sesje Rady Gminy skoro osoby odpowiedzialne za administrowanie strony gminnej nie aktualizuj jej na bieżąco i nie umieszczają ogłoszeń o sesjach. Jawne oklamywanie i ukrywanie informacji ważnych dla mieszkańców. Tak samo jest z geoportalem gminnym, mapy nieaktualizowane od kilku lat. Skandal! Tacy ludzie nie powinni zajmować stanowisk urzedniczych i powinni dostawać pensje w wysokości najniższej krajowej. Zero odpowiedzialności i bezkarnośc na porządku dziennym, jakby za popełniane błędy odpowiadali i płacili z własnej kieszeni to może by wzięli się do roboty!

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *