27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Fot. krakow.pl
Czyszczenie ulic w Nakle Śląskim
25 kwietnia 2018 r. | 17:03
0

Jutro tj. 26 kwietnia w godzinach południowych planowane jest czyszczenie ulic w Nakle Śląskim. Ze względu na wykorzystanie przez firmę sprzątającą specjalnej zamiatarki, Urząd Gminy prosimy o bezwzględne usunięcie wszystkich pojazdów z poboczy dróg o nawierzchni asfaltowej i kostki brukowej oraz o to, żeby w tym dniu nie parkować samochodów przy poboczach ulic. Po weekendzie majowym planowane jest czyszczenie ulic w pozostałych sołectwach gminy Świerklaniec.

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).