deszcz
13°
11°
czwartek
Czy Urząd Gminy będzie otwarty do godziny 20?
06 czerwca 2018 r. | 20:00
0

Urząd Gminy Świerklaniec informuje, że w czwartek 7 czerwca urząd  wyjątkowo czynny będzie do godz. 17:00. Na profilu facebook UG zapytałem, czy jest szansa, że urząd będzie kiedyś otwarty do godz. 20.00? Jak na razie nie dostałem odpowiedzi. 

Zbliżają się wybory. Jestem ciekaw czy wójt zrobi krok do przodu i przynajmniej dwa razy w tygodniu Urząd Gminy będzie otwarty do godz. 20.00. Nie może tak być, że mieszkańcy często muszą brać urlop w pracy, aby załatwić swoje spawy papierkowe. Czas rozpocząć debatę w tej kwestii. 

Aktualne godziny urzędowania. 

ŁUKASZ DUDEK

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).