Doskonałe zarobki radnej Izabeli
17 lipca 2018 r. | 09:45

Pani Izabela Domogała jest radną w Gminie Świerklaniec i urzędnikiem Bytomskiego magistratu.

W 2017 roku za pracę w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, Pani Domogała otrzymała ponad 100 tys. zł. Do wypłaty urzędniczej trzeba jeszcze doliczyć ponad 10 tys. zł z tytułu umowy zlecenie i 8 340 zł diety radnego. Tym sposobem Pani Izabela jest jedną z najlepiej zarabiających w Radzie Gminy Świerklaniec.

Radna jest osobą  oszczędną. Na koniec 2017 roku radna urzędniczka na koncie miała 440 tys. zł oszczędności. Z kolei w 2016 roku radna wykazała w oświadczeniu 367 080 zł  oszczędności. W rok Pani Izabela odłożyła ponad 70 tys. zł.

Poniżej fragment oświadczenia majątkowego.

ŁUKASZ DUDEK

3 odpowiedzi na “Doskonałe zarobki radnej Izabeli”

1. Jan napisał(a):

Czy w dzisiejszych czasach da się przeżyć za mniej niż 1 tyś zł miesięcznie?

2. MG napisał(a):

Oczywiście, że można. A emeryci i renciści muszą wyżyć za mnie j niż tysiąc.
    Czepiacie się. Co z tego że ktoś jest zaradny?
    Rozumiem że pan redaktor leci po kolei, najpierw radny z Nakła teraz ze Świerklańca.
    Bo przestanę tu zaglądać

3. Mirek napisał(a):

Zaglądanie do portfela innych to ulubione zajęcie tych co nie mają nic ciekawszego do roboty