bezchmurnie
19°
15°
sobota
Fot. UG Świerklaniec
Dyrektor SPZOZ Wojciech Maruszewski odchodzi na emeryturę
28 października 2017 r. | 09:21
0

26 października podczas sesji Rady Gminy przedstawiciele samorządu, pożegnali odchodzącego na emeryturę wieloletniego Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu Pana Wojciecha Maruszewskiego.

Ze świerklaniecką służbą zdrowia, Pan Wojciech Maruszewski, związany był przez 34 lata. Początkowo jako lekarz, a od 1989 r. już jako Kierownik w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świerklańcu. W roku 2000 uchwałą Rady Gminy Świerklaniec, powołany został na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu. Swoją misję wykonywał z pełnym zaangażowaniem i dbałością, aby usługi medyczne świadczone w Gminie były na najwyższym poziomie.

Wójt Gminy Świerklaniec Pan Marek Cyl, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jerzy Siwy oraz Radni Rady Gminy Świerklaniec złożyli na ręce odchodzącego na emeryturę Pana Wojciecha Maruszewskiego  podziękowania za wieloletni trud i wysiłek włożony w owocne zarządzanie SPZOZ  w Świerklańcu.

źródło/foto: UG Świerklaniec


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *