bezchmurnie
13°
piątek
ZSP w Orzechu | www.facebook.com
Dyrektor ZSP w Orzechu prosi rodziców „o zapewnienie dzieciom opieki w domu rodzinnym”
04 kwietnia 2019 r. | 18:47
0

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzechu informuje, że od 8 kwietnia rozpoczyna się ogólnopolski strajk nauczycieli i pracowników.

(..) zwracamy się z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji. Strajk będzie polegał na powstrzymaniu się od pracy nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. W tym czasie w naszej placówce nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość i zapewnienie swoim dzieciom opieki w domu rodzinnym.

Pani Hanna komentuje:
Trudno o wyrozumiałość, kiedy nie mam możliwości porzucenia swojej pracy i zapewnienie dzieciom opieki w domu. Ani mąż, ani ja nie możemy nie pracować, nie mamy pomocy babci czy innych członków rodziny, bo oni również pracują. Apel o wyrozumiałość w tej sytuacji uważam za niestosowny

źródło: ZSP w Orzechu | www.facebook.com

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).