27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Fot. YouTube
Dzisiaj w TVP 1 będzie można zobaczyć spektakl kręcony w Pałacu Kawalera w Świerklańcu
14 maja 2018 r. | 13:53
0

Dzisiaj o godz. 20.35 w TVP 1 będzie można zobaczyć spektakl teatru telewizji pt. „Alibi”, który w całości kręcony był w Pałacu Kawalera w Świerklańcu. "Alibi" to autorski projekt znanego reżysera filmowego i teatralnego Łukasza Wylężałka, który określił swoje dzieło jako baśń z wątkiem kryminalno-sensacyjnym. 

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).