pochmurnie
10°
piątek
Fot. UG Świerklaniec
Ekipa TVP nagrywa w Pałacu Kawalera
15 kwietnia 2018 r. | 23:02
0

W Pałacu Kawalera w Świerklańcu realizowane są zdjęcia do teatru Telewizji Polskiej pt. „Alibi”. Spektakl realizuje ekipa TVP3 Katowice. Premiera 14 maja w TVP1 o godz. 20:35.

Pałac Kawalera po 20 latach znów zagra w teatrze telewizji. Ostatni raz tego typu produkcja była tu realizowana w 1998 roku. Tym razem obiekt "gra" ekskluzywny niemiecki pensjonat położony w Sudetach.

W spektaklu występują znani aktorzy: Agnieszka Warchulska, Jan Jankowski i Andrzej Mastalerz. Operatorem obrazu jest wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość Adam Sikora. Zarówno aktorzy jak i ekipa telewizyjna są zachwyceni Pałacem Kawalera jak i całym zabytkowym parkiem.
- To bardzo wdzięczne miejsce. Zawsze spotyka nas tu dużo dobrego – mówił Adam Łukaszek, kierownik produkcji.

Zdjęcia w Pałacu Kawalera będą realizowane jeszcze przez kilka dni.

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *