-6°
poniedziałek
-5°
wtorek
powiat.tarnogorski.pl
Darmowa komunikacja miejska dla posiadaczy samochodów
17 września 2017 r. | 22:44
0

Już w najbliższy piątek (22 września) odbędzie się Europejski Dzień Bez Samochodu. Tego dnia wszyscy właściciele samochodów mogą podróżować komunikacją miejską KZK GOP bez biletu na podstawie dowodu rejestracyjnego oraz dowodu tożsamości. Akcja ma na celu zachęcenie wszystkich do korzystania z transportu publicznego oraz do kształtowania odpowiednich wzorców proekologicznych. Europejski Dzień Bez Samochodu jest zwieńczeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbywa się od 2002 roku w dniach od 16 do 22 września.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).