25°
środa
16°
czwartek
Fot. OSP Świerklaniec
Fiat na dachu
08 lutego 2018 r. | 19:19
0

Dzisiaj przed godz. 7.00 na drodze koło Agrosadu w Świerklańcu doszło do dachowania fiata. Samochodem podróżowały dwie osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze.

 

Fot. OSP Świerklaniec

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).