deszcz
13°
11°
czwartek
Fot. Agnieszka Noga, UG Świerklaniec
Finał Szlachetnej Paczki w Pałacu Kawalera
14 grudnia 2017 r. | 13:56
0

Ponad 50 najbardziej potrzebujących rodzin z rejonu Tarnowskich Gór i okolic, które obejmowały całą gminę Świerklaniec, Radzionków, część Tarnowskich Gór i kilka miejscowości z powiatu tarnogórskiego otrzymało prezenty w ramach Szlachetnej Paczki.

9 i 10 grudnia Pałac Kawalera w Świerklańcu stał się bazą przeładunkową tegorocznego finału akcji Szlachetna Paczka. Pod względem ilości był to rekordowy finał. W organizację włączyli się wspólnie, Fundacja Możesz Lepiej oraz Urząd Gminy Świerklaniec.

W tym roku do akcji włączono łącznie 50 najbardziej potrzebujących rodzin. Najczęściej są to osoby starsze i samotne, samodzielni rodzice, rodziny, w których jest osoba chora lub z niepełnosprawnością. Pomoc trafia też do osób i rodzin, które z dnia na dzień spotkało nieszczęście – śmierć jedynego żywiciela rodziny, pożar itd. /UG Świerklaniec/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).