www.pixabay.com | edit Łukasz Dudek
Frekwencja: Mamy dane z godz. 17:00
21 października 2018 r. | 18:37
1

Dziś w całym kraju odbywają się wybory samorządowe. Wybieramy włodarzy gmin, nową radę, radę powiatu i radnych sejmiku województwa śląskiego. A jak wygląda frekwencja wyborcza? Według danych z delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Katowicach, frekwencja w gminie Świerklaniec na godz. 17:00 wyniosła 40,11 proc.

ŁUKASZ DUDEKJedna odpowiedź na “Frekwencja: Mamy dane z godz. 17:00”

 1. HALINA77 pisze:

  Wójtem gminy zostaje jednak Marek Cyl mimo całej agitacji przeciwko niemu.

  Link do Dziennika Zachodniego podającego wyniki wyborów:
  https://dziennikzachodni.pl/wyniki-wyborow-samorzadowych-2018-slaskie-gdzie-bedzie-ii-tura-wyborow/ar/13606218

  9
  1

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).