bezchmurnie
13°
piątek
OSP Świerklaniec
W Świerklańcu koparka naruszyła gazociąg. Ewakuowano 8 osób
03 lipca 2018 r. | 20:22
0

Dzisiaj po godzinie 13 na ul. Kościelnej w Świerklańcu ulatniał się gaz. Na miejsce przyjechało 7 zastępów straży pożarnej. Prawdopodobną przyczyną interwencji była awaria gazociągu, spowodowana przez koparkę, która w tym miejscu wykonywała prace. Na czas działań służb ratunkowych ulica była zamknięta, a z domów mieszkalnych ewakuowano 8 osób.

OSP Świerklaniec

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).