bezchmurnie
13°
piątek
Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim | facebook.com
Gminne zawody w siatkówkę. Dziewczyny z Nakła Śląskiego najlepsze
17 marca 2019 r. | 12:19
0

14 marca odbyły się  Gminne Zawody w Siatkówkę klas 7,8 i 3 gimnazjum.

W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się dziewczyny z Nakła Śląskiego, a w kategorii chłopców najlepsza okazała się reprezentacja Świerklańca.  

źródło/foto: Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim | facebook.comDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).