bezchmurnie
13°
piątek
Fot. Mateusz Bardeli
Gonitwa za lisem. Czas na Hubertus
01 października 2018 r. | 10:44
0

20 października w świerklanieckim Parku odbędzie się XXI Staropolski Hubertus. Rozpoczęcie o godz. 11:30. 

W programie m. in.
- msza polowa
- widowiskowa gonitwa za lisem
- szukanie lisa
- konkurs elegancji w damskim siodle
- pokazy jeździeckie
- konkurs powożenia zaprzęgami
- prezentacja psów myśliwskich
- wystawa ptaków drapieżnych
- wernisaż prac Elżbiety Kaliszewskiej.

Hubertus rozpocznie się polową mszą świętą o godz. 11:30 w centralnej części parku. Uroczyste otwarcie Hubertusa, czyli święta jeźdźców, myśliwych oraz leśników, nastąpi zaraz po nabożeństwie, także w centralnej części parku (tzw. tarasy pałacowe).

Poniżej galeria zdjęć z 2017 roku.

XX Hubertus

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).