słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Po imprezie nikt nie posprzątał końskiego łajna z Parku!
26 października 2017 r. | 14:02
2

21 października w Parku w Świerklańcu odbyła się XX Hubertus. Impreza organizacyjnie dobrze wypadła, jednak ktoś z organizatorów spoczął na laurach. Dostaliśmy wiadomości od mieszkańców, że po imprezie nikt nie zadbał o to, aby posprzątać Park z końskiego łajna.

Na facebooku Urzędu Gminy Świerklaniec czytamy:

impreza imprezą...szkoda tylko ,że nikt z organizatorów ani włascicieli koni nie zadbał o to aby posprzątać końskie łajno z całego Parku. Zapraszam organizatorów na spacer po parku na dzień po imprezie!!! Widzę że mamy podwójne standardy, po psach sprzatamy i pilnujemy tego ale dlaczego nikt nie pomyślał o tym aby posprzątać po koniach. Główne alejki w parku były w niedzielę w tragicznym stanie!!!

ŁUKASZ DUDEK

 2 odpowiedzi na “Po imprezie nikt nie posprzątał końskiego łajna z Parku!”

 1. Janek pisze:

  Czy autor tekstu był w parku i widział odchody na drugi dzień ? Czy tylko skopiowal czyis komentarz? Nie ma to jak rzetelna informacja… juz nawet tyłka się nie chce ruszyć i samemu sprawdzić..

  0
  0
 2. Sebastian pisze:

  Byłem w niedzielę, wyglądało fatalnie. Jak zwykle wójt zaspał.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *