bezchmurnie
13°
piątek
OSP Nakło Śląskie
Kazimierz Glanc uhonorowany tytułem Strażaka Roku 2018
27 stycznia 2019 r. | 13:31
0

Druh Kazimierz Glanc, który jest naczelnikiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle Śląskim, otrzymał honorowy tytuł Strażaka Roku 2018 Gminy Świerklaniec.

Miło nam zaprezentować Strażaka Roku 2018 Gminy Świerklaniec został nim nasz Naczelnik.

Gepostet von Ochotnicza Straż Pożarna w Nakle Śląskim am Samstag, 26. Januar 2019Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).