-2°
sobota
-2°
niedziela
Kolizja na ul. Głównej
21 grudnia 2017 r. | 18:35
0

Dziś ok. godz. 11.00 na ul. Głównej w Nakle Śląskim doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami osobowymi. 51-letnia kierująca fiatem punto podczas wymijania zderzyła się czołowo z 62-letnim kierowcą seata. Nikomu nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi. Kierująca fiatem na miejscu została ukarana mandatem.

Policja apeluje o ostrożność. Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).