-2°
sobota
-2°
niedziela
Fot. powiat tarnogórski
Konkurs na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej
05 listopada 2017 r. | 19:01
0

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego na 2018 roku z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.

Konkurs będzie dotyczył prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Świerklańcu.

Więcej szczegółów znajdziecie pod linkiem TUTAJDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).