/pixabay.com
Kulturalny Klub Seniora
22 marca 2018 r. | 22:38
0

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego zaprasza do udziału w kolejnym projekcie, który jest zrealizowany wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczna w Świerklańcu.

Kulturalny Klub Seniora, to cykl tematycznych spotkań dla seniorów. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach kulinarnych i fotograficznych, wezmą udział w turnieju gier planszowych, a także spotkaniach literackich.
Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: 32 390 21 57

Rekrutacja trwa od 20 marca do 3 kwietnia.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).