bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Lampa na rondzie w Świerklańcu od kilku lat nie świeci
16 października 2018 r. | 19:06
9

Jeden z mieszkańców napisał do naszej redakcji, że lampa która powinna oświetlać rondo w Świerklańcu od kilku lat nie świeci. Sprawa podobno została już zgłoszona w Urzędzie Gminy, jednak jak widzimy nie ma kto wkręcić nowej żarówki. Wójcie, może warto naprawić lampę i zadbać o bezpieczeństwo kierowców? 

ŁUKASZ DUDEK9 odpowiedzi na “Lampa na rondzie w Świerklańcu od kilku lat nie świeci”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Panie Dudek
  Bardzo żałosny artykuł i komentarz.
  Może skieruje apel do naszych kochanych radnych np. Koleżanki Izabeli?
  W końcu oni też biorą pieniądze z naszych także Pana podatków.
  Kiepska nagonka przed wyborcza

  35
  4
 2. wonski jestem pisze:

  żarówki teraz w cenie są to nie tak hop siup ;D
  naprawde wspaniały artykul xD

  29
  2
 3. Paweł pisze:

  Tak Pani Izabela będzie wszystko załatwiać za Wójta 🙂 Od kiedy to Radni są od naprawiana żarówek 🙂

  4
  31
 4. Żałosne pisze:

  Czy na prawdę kampania p. Izabeli jest w tak opłakanym stanie, ze jej “detektyw” musi szukać w gminie przepalonych żarówek. Jutro się pewnie dowiemy, że Cyl kota z drzewa nie ściągnął. Ludzie nie róbcie z kampanii wyborczej farsy. To jest żałosne!!!

  37
  0
 5. Maniek pisze:

  Moi drodzy to nie jest głupia żarówka i szukanie dziury w całym ale skoro jest lampa i nie swieci pare lat może warto się tym zainteresować???? Co jeśli państwa bliski został potrącony właśnie przez brak oświetlania tez byście mieli państwo problem do pana dudka o szukanie dziury w całym ???

  2
  16
  • Mieszkaniec pisze:

   Skoro Pan Dudek i Pan tak bardzo się martwicie o bliskich to czemu wiedząc od kilku lat byliście bierni i nic z tym nie zrobiliście?? To jak ciche przyzwolenie na takie efekty. Tak więc albo troszczymy sie o innych albo prowadzimy politykę na bardzo niskim poziomie??!!

   21
   1
 6. Przedsiębiorca pisze:

  Według mnie bardzo dużym problemem jest doświetlenie przejścia dla pieszych w okolicy Szkółki i Boiska w Świerklańcu. Szatnie mieszczą się w Szkółce, a teraz mamy okres jesienny, gdzie o 18 jest ciemno, natomiast dzieciaki z Akademii Piłkarskiej oraz klubu Unia Świerklaniec mają tam treningi i kończą jeszcze później. Według mnie to sprawa dużo bardziej istotna, aniżeli oświetlenie ronda w Świerklańcu, chociaż wiadomo – lampy są od tego, żeby świeciły 🙂

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *