zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Lampa na rondzie w Świerklańcu nadal nie świeci. Nie ma kasy na żarówkę?
27 kwietnia 2019 r. | 18:07
0

11 kwietnia 2019 roku Urząd Gminy Świerklaniec poinformował, że zostały zamontowane tabliczki z nazwą ronda "Rondo 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski". Dzięki temu gmina uczciła 100 lat wolności naszego kraju.

16 października 2018 roku pisałem:
Jeden z mieszkańców napisał do naszej redakcji, że lampa, która powinna oświetlać rondo w Świerklańcu od kilku lat nie świeci. Sprawa podobno została już zgłoszona w Urzędzie Gminy, jednak jak widzimy nie ma kto wkręcić nowej żarówki. Wójcie, może warto naprawić lampę i zadbać o bezpieczeństwo kierowców? 

26 kwietnia 2019 roku (czyli wczoraj) mieszkaniec ponownie wysłał do naszej redakcji wiadomość.

Pół roku od artykułu i nadal ciemno.

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *