-2°
fot. powiat tarnogórski
W lasach leżą szczepionki dla lisów
17 września 2017 r. | 12:46

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Tarnowskich Górach informuje, że w dniach 13 – 22 września na terenie całego województwa śląskiego prowadzona będzie akcja wykładania z samolotów szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów. Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie jest prowadzona cyklicznie, zwykle wiosną i jesienią. Przynęty ze szczepionką przypominają szare kostki. W środku jest plastikowy pojemnik z płynną szczepionką. Służby weterynaryjne apelują o nie podnoszenie szczepionek z ziemi.

źródło: Powiat tarnogórski

Jedna odpowiedź na “W lasach leżą szczepionki dla lisów”

1. Wyborca napisał(a):

Trzeba uważać