bezchmurnie
13°
piątek
Krzysiu Wylenzek | www.facebook.com
Lepiej mieć przy sobie łopatę. Drogi gminne nieodśnieżone
04 lutego 2019 r. | 08:42
2

W Gmine Świerklaniec problem z zimowym utrzymaniem dróg jest znany od dawna.

Niestety mijają kolejne lata i problem wraca jak bumerang. Dzisiaj rano jeden z mieszkańców zamieścił zdjęcia w sieci, które przedstawiają całkowicie zaspaną i nieodśnieżoną ulicę Górną w Świerklańcu. Opady śniegu były zapowiadane, więc służby powinny być od godzin nocnych w pełnej gotowości. 

ŁUKASZ DUDEK 

Fot. Krzysiu Wylenzek | www.facebook.com2 odpowiedzi na “Lepiej mieć przy sobie łopatę. Drogi gminne nieodśnieżone”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Mieć ta łopata i zaraz piedolnąć nią w łeb Dudka w mońcu zime mamy

  7
  4
 2. Mieszkaniec5 pisze:

  No brawo dla Mieszkańca – za odkrycia – MAMY ZIME!! No i za słownictwo – wysoki poziom merytoryczny.
  Chodzi o fakt, że inne miejscowości maja już dawno odśnieżone drogi a My wciąż NIE – cała filozofia.

  3
  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).