bezchmurnie
19°
17°
wtorek
18 czerwca ostatnia “wydawka” w ramach Pomocy Żywnościowej
17 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerklańcu z siedzibą w Nakle Śląskim przypomina (osobom zakwalifikowanym), że realizując Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - Podprogram 2019 będzie po raz ostatni przed wakacjami wydawał produkty żywnościowe.

Wydawanie żywności odbędzie się w dniu 18.06.2020 r. (czwartek) w godzinach od 11:00 do 14:00, w siedzibie Ośrodka.

Ze względu na trwającą epidemię COVID-19 należy przy odbiorze artykułów spożywczych przestrzegać wdrożonych procedur. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i pracowników OPS, Ośrodek informuje o konieczności przestrzegania obostrzeń dotyczących zakazu zgromadzeń i w związku z tym prosi o zachowanie odpowiednich odstępów między osobami oczekującymi oraz zastosowanie środków ochrony osobistej, tj.: zasłonięciu ust i nosa maseczką oraz założeniu jednorazowych rękawiczek.

Uwaga!

Przewidywana jest większa ilość wydawanego towaru. W związku z tym OPS prosi o zaopatrzenie się w odpowiednią ilość toreb.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *