bezchmurnie
19°
15°
sobota
19 sierpnia nie będzie wody w trzech sołectwach
18 sierpnia 2020 r. | 18:17
0

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu informuje, że w związku z awarią magistrali wodociągowej dostawcy wody PWiK Tarnowskie Góry nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 19.08.2020 r. (środa) od godziny 08:30 do zakończenia prac. Poniżej lista miejsc.

Komunikat dotyczy miejscowości: Nowe Chechło, Nakło Śląskie oraz Świerklaniec na ulicach: Lasowickiej od nr 115 do nr 117 „u”, Jarzębinowej, Różanej, Na Wzgórzu, W. Szymborskiej, Jutrzenki, Radosnej, Różanej, Frezji, S. Mrożka, Akacjowej, Kasztanowej, Piaskowej, Wiśniowej, Kalinowej, Chabrowej, Lawendowej. Jednocześnie Zakład informuje, że w związku z powyższym może nastąpić obniżenie ciśnienia wody w całej miejscowości Nowe Chechło. ZWiK Świerklaniec przeprasza za powstałe utrudnienia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *