słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
30 maja przerwa w dostawie wody
25 maja 2023 r. | 21:55
0

30 maja przerwa w dostawie wody - dotyczy sołectwa Nowe Chechło oraz części Nakła Śląskiego i Świerklańca.

30 maja w godz. 9:00 - 14:00 wody nie będą mieli mieszkańcy Nowego Chechła oraz części Nakła Śląskiego i Świerklańca. Powodem będą prace planowane przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świerklańcu poinformował, że w związku z pracami eksploatacyjno-remontowymi prowadzonymi przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach (dostawca wody dla mieszkańców Nowego Chechła oraz części Świerklańca i Nakła Śląskiego) nastąpi przerwa w dostawie w dniu 30 maja (wtorek) w godzinach od 09:00 do 14:00.
Dotyczy:
- miejscowość Nowe Chechło;
- miejscowość Świerklaniec, ulice: Podgórna, Księżycowa, Żeglarska, Chabrowa, Lawendowa, Kalinowa, częściowo 3-go Maja, Piaskowa, Spacerowa, Kasztanowa, Dębowa, Magnoliowa, Szafirowa, Akacjowa oraz boczne;
- miejscowość Nakło Śląskie: ulice: Na Wzgórzu, Radosna, Jarzębinowa, Różana, Lasowicka oraz boczne.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *