bezchmurnie
wtorek
31 stycznia Finał WOŚP oraz tradycyjne morsowanie w Zalewie Nakło-Chechło
29 stycznia 2021 r. | 07:00
0

31 stycznia Finał WOŚP oraz tradycyjne morsowanie w Zalewie Nakło-Chechło.

Dla morsów zamknięty będzie przejazd boczną drogą dojazdową do Baru u Adika (będą przepuszczani tylko właściciele posesji, służby i osoby do tego upoważnione).
Dojazd możliwy jest wyłącznie od obwodnicy Tarnowskich Gór (droga wojewódzka nr 908 pomiędzy Tarnowskimi Górami a Miasteczkiem Śląskim). Należy bezwzględnie stosować się do zakazu ruchu na ul. Leśnej w Nowym Chechle.

Prosimy o pozostawienie samochodu na parkingu oraz dojście nad wodę pieszo. Pamiętajmy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo! Morsowanie jest rozłożone w czasie aby uniknąć wchodzenia do wody w większej grupie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *